SKRZYNKI DEKORACYJNE, OZDOBNE 

Skrzynie drewniane ozdobne – jeszcze do niedawna kojarzyły się z wiejskim krajobrazem, sadem pełnym jabłek lub innych owoców. I taką też spełniały funkcję - służyły, jako pojemniki do przechowywania owoców.

Dziś możemy znaleźć je niemal w każdym domu. Z surowego drewna, bielone, postarzane, malowane, przerabiane na tysiące sposobów. Zapanowała moda na meble ze skrzynek, powstają z nich stoliki, półki, siedziska. Często wykorzystywane są przez sklepy do prezentacji produktów, wystawy są pełne drewnianych skrzyń.

Skrzynki drewniane oczywiście cały czas są wykorzystywane do dekoracji ogrodów i tarasów. Pięknie łączą się z donicami pełnymi ziół, czy kwiatów, a wzór lawendy bije wszelkie rekordy popularności.

Na naszym profilu Fb prezentujemy film, jak zrobić taką ozdobna skrzynkę samemu. Tylko po co? Aby zrobić to dobrze, potrzeba czasu i wprawy i nie ma żadnej gwarancji powodzenia. A my skrzynkami zajmujemy się od kilku lat i wiemy, jak zrobić to dobrze.

Każda skrzynka ma swój indywidualny charakter ze względu na ogromny wybór wzorów. W naszym sklepie znajdą Państwo pełną kolekcję skrzyń, skrzynek, pudełek. Posiadamy skrzynie drewniane na balkon, na kwiaty, zioła, dla gości weselnych i rodziców Państwa Młodych. Mogą być spersonalizowane, z okazji Dnia Babci, Dziadka, Taty, Mamy, czy Kota. Nasze skrzynki są zamawiane z okazji świąt, urodzin, chrzcin, komunii i wesel. Mamy też coś dla firm – skrzynki z logo.

Polecamy – skrzynki dekoracyjne – aby ładnie rosło w pięknej oprawie.

Przed zamówieniem zapytaj proszę o dostępność skrzynek dużych.

Czas realizacji 3-5 dni roboczych.

Małe skrzynki są dostępne w ciągłej sprzedaży.

Porównaj 0

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie