SKRZYNKI DEKORACYJNE, OZDOBNE 

Mając na myśli skrzynki ozdobne, bądź skrzynki dekoracyjne przychodzi nam do głowy bardzo wiele zastosowań dla tych dodatków. Ich prosta forma idealnie nadaje się jako element wystroju wnętrz – tych nowoczesnych i tych utrzymanych w tradycyjnym i klasycznym stylu. Sprawia to zatem, że są one nie tylko bardzo uniwersalne, ale także dodaje im sporo walorów funkcjonalnych. Wśród naszych skrzynek dekoracyjnych i ozdobnych znalazły się jedynie modele gustownie zdobione, które na pewno dopasują Państwo do swoich potrzeb.

Najpopularniejszymi motywami wzorniczymi jeśli chodzi o nasze skrzynki ozdobne i dekoracyjne są między innymi ptaki, klatki dla ptaków, sery, zioła oraz herbata. Wykonane ręcznie i zdobione dzięki pomysłowości i jakości, jaką daje technika decoupage, reprezentują one najwyższą jakość wykonania, a użyte materiały gwarantują wytrzymałość całej konstrukcji. Niewątpliwie atrakcyjność, jaką posiadają nasze skrzynki dekoracyjne i ozdobne wykonane na bazie drewna świerkowego i ekologicznego, bezwonnego lakieru akrylowego (możliwe jest zamówienie gładkiej lub ręcznie malowanej wersji), przypadnie do gustu zarówno Państwu, jak i każdemu kto odwiedzi Państwa dom.

Sposobów na wykorzystanie naszych uniwersalnych skrzynek ozdobnych i dekoracyjnyc h jest naprawdę bardzo wiele. Najpopularniejsze scenariusze zakładają przygotowanie w nich miejsca na zabawki dla dzieci, zielnika kuchennego, poręcznego organizera na domowe drobiazgi oraz posłania dla domowych zwierząt. Jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne potrzeby, dlatego jeśli wzornictwo naszych skrzynek dekoracyjnych oraz ozdobnych nie spełnia w 100% Państwa oczekiwań, to zachęcamy do kontaktu. Na pewno uda się nam wspólnie stworzyć projekt, który nie tylko będzie spersonalizowany, ale i da możliwość dostosowania go do każdej okazji – np. urodzin, walentynek czy też innej, ważnej dla klienta rocznicy!

Porównaj 0

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie