PUDEŁKA NA ZABAWKI 

Wyczaruj z nami fantastyczny świat dla Twojego dziecka.

Drewniana skrzynia na zabawki – to niezbędny element wystroju każdego pokoju dziecięcego.

Widzieliście kiedyś jednorożca w kwiaty? Jednorożec, a może po prostu konik, jeśli lepiej się przyjrzycie, zdziwiony tęczą, która pojawiła się na niebie.

A może zaspany renifer, tylko troszkę większy od muchomora, stąpający po leśnym runie. Z pewnością szykuje się już do nadchodzącej zimy. Drzewa zrzucają żołędzie, zbłąkany zajączek z mamą szukają swojej norki. Dzięcioły wystukują rytm dnia.

Jest jeszcze lisek z białą kitką. Wielka sowa z zajączkiem szukają schronienia, mały jeżyk przemyka wśród jesiennych liści. Może szuka jabłek? A może ucieka przed spadającymi z drzew ogromnymi żołędziami?

A - i jeszcze ptaki, całe mnóstwo ptaków, rozćwierkanych, rozgadanych. Mają różne wzory, kształty ogonków, niektóre są malutkie, szare, niepozorne, inne z pewnością bogato ubarwione. Może szykują się już do odlotu, a może jednak niektóre zostaną w tym bajkowym, przedziwnym świecie - świecie ogromnych kwiatów i dziwnych drzew, gdzie nawet w dzień świeci księżyc, a zwierzęta żyją w przyjaźni.

Takie są właśnie nasze drewniane skrzynie. Z jednej strony niepozorne, monochromatyczne, naturalne, a tak naprawdę bajkowe, pachnące drewnem.

Cały las zmieści się w skrzyni, a tym bardziej zmieszczą się w niej skarby Twojego malucha. A może i Wasze?

Lekkie, ciche kółka pomogą w szybkim uporządkowaniu przestrzeni, dodatkowo ze skrzyń można tworzyć zestawy.

Uwaga - nasze drewniane pudełka na zabawki łatwo dopasujesz do każdej przestrzeni. Ze względu na ich charakter - trochę rustykalny, trochę skandynawski - zbliżą Was do natury, staną się elementem Waszego codziennego życia, pozwolą stworzyć klimat wyciszenia wolny od chaosu kolorystycznego.

Będą wspomnieniem leśnych spacerów, pachnących igliwiem i korą dębu.

Na życzenie spersonalizujemy każdą skrzynię na zabawki, umieszczając imię Twojego dziecka na jej odwrocie.

CZAS REALIZACJI - 3-4 DNI ROBOCZE

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego wzoru na naszej stronie, prosimy o kontakt.

Porównaj 0

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie