Sęk w tym, że dzieci są ważne, a dekoracja pokoju dziecięcego jest prawdziwym wyzwaniem.

Jednak nie każdy pokój dziewczynki musi być różowy od podłogi, aż po sufit, a pokój chłopca zanurzony w błękicie, jak na prawdziwego wilka morskiego przystało.

Bliski jest nam styl skandynawski – z pozoru chłodny i monotonny, pełen bieli i szarości – jest doskonałą bazą dla kolorowych dodatków, których w pokoju dziecka nie może zabraknąć.

W naszym sklepie znajdą Państwo ręcznie wykonane drzewa – półki, które w zależności od dodatków mogą znaleźć się w pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Mogą również ozdobić salon lub przedpokój.

W pokoju dziecka nie może również zabraknąć różnego rodzaju kolorowych, drewnianych pojemników lub skrzyń, które można zastosować nie tylko jako dekoracje pokoju dziecięcego, ale też do przechowywania zabawek, ubrań i innych skarbów malucha. Można z nich tworzyć zestawy w zależności od motywu, a posiadacze kotów z pewnością nie raz znajdą tam swojego pupila.

Polecamy również plakaty, dopasowane motywem do skrzyń, które ożywią wnętrze.

W każdym pokoju dziecka nie powinno zabraknąć wieszaków, nie tylko na ubrania. Nasze są kolorowe i mają przeróżne kształty: chmurek, wieloryba, flaminga, baletnicy, a nawet leniwca.

Dzięki dobrze dobranym meblom i dekoracjom pokój dziecka stanie się miejscem przyjaznym, kolorowym, w którym maluch chętnie spędzi czas.

Jeżeli dekoracja pokoju dziecięcego spędza Wam sen z powiek, zapraszamy do kontaktu, zaplanujemy i zaprojektujemy pokój tak wymagającego klienta, jakim jest Wasze dziecko. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dopracowując najmniejszy szczegół.

WSZYSTKIE POMYSŁY, PROJEKTY, ZDJĘCIA, WZORY UMIESZCZONE NA TEJ STRONIE SĄ MOJĄ WŁASNOŚCIĄ.

WYKORZYSTYWANIE I KOPIOWANIE MOICH PRAC JEST ŁAMANIEM PRAWA.

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

 

Zapraszamy


Porównaj 0

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie